Paliwa Orlen

Paliwa Orlen
Stosując paliwa Orlen możesz mieć pewność najwyższej jakości, spełniającej wymagania i normy europejskie. Nasze paliwa zabezpieczamy przed skażeniem mikrobiologicznym a skład benzyn, olejów napędowych oraz gazu dobierane są na podstawie najbardziej wymagających badań. Paliwa Orlen są bezpieczne dla Twojego samochodu. W gamie naszych paliw znajdziesz:

  • Benzyna bezołowiowa 95
  • Benzyna bezołowiowa 98
  • Verwa - paliwo premium (tylko w sieci ORLEN)

Benzyna bezołowiowa 95
Eurosuperb 95 to palio wzbogacone w specjalne dodatki uszlachetniające, które dbają o silnik samochodu, układ paliwowy oraz środowisko. Do uszlachetniania ORLEN stosuje specjalne detergenty, który utrzymuje przewody paliwowe oraz układ dolotowy w czystości a specjalny inhibitor chroni przed korozją. Specjalne dodatki uszlachetniające ograniczają zużycie paliwa i pozwalają w pełni wykorzystać moc samochodu. Benzyna Eurosuperb 95 idealnie współgra z pracą silnika nawet przy dużym obciążeniu, zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Stosując tak wysokiej jakości paliwo wydłużasz żywotność świec, układu wydechowego, katalizatora a także częstotliwość zmiany oleju.

Benzyna bezołowiowa 98
Benzyna bezołowiowa 98 SUPER PLUS to najwyżej oktanowa benzyna na świecie, przeznaczona do silników samochodowych. Jej wysoka jakość spełnia najwyższe wymogi polskie i europejskie oraz czyni to paliwo wydajnym i bogatym w walory ekologiczne. Benzyna bezołowiowa 98 zapewnia ekonomiczną, zrównoważoną i wydajną pracę silnika. Specjalne dodatki uszlachetniające dbają o układ dolotowy silnika. Benzyna o takiej liczbie oktanów jest przeznaczona dla siników wyposażonych w katalizatory. SUPER PLUS nie zawiera barwników, fosforu, czteroetylku ołowiu oraz ma bardzo niską zawartość siarki - 0,001%, dzięki czemu chroni katalizator.

Verwa - paliwo premium (tylko w sieci ORLEN)
Verwa to wyjątkowe paliwo, które zostało wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanych składników a jego jakość jest kontrolowana na każdym etapie produkcji w nowoczesnej rafinerii w Płocku.
VERVA 98 spełnia rygorystyczne wymagania europejskie dla paliw z grupy tzw. "bezsiarkowych" - zawartość siarki poniżej 10 mg/kg.

  • Wysoka jakość paliwa VERVA 98 oraz zastosowanie odpowiednio dobranych dodatków uszlachetniających pozwala zmniejszyć zużycie paliwa i zwiększyć osiągi silnika.
  • VERVA 98 wpływa korzystnie na żywotność silnika, zwiększając mechaniczną trwałość jego elementów (cylindrów, tłoków, pierścieni i zaworów).
  • Podwyższona zawartość dodatku czyszczącego wpływa na poprawę właściwości myjących benzyny VERVA 98, co zapewnia utrzymanie w czystości układu paliwowego i silnika samochodu.
  • Zredukowana zawartość siarki (10 mg/kg) w benzynie VERVA 98 przedłuża żywotność katalizatora spalin, zmniejsza korozję w układzie zasilania, spalania i wydechowym oraz emisję związków siarki.
Full Review William Hill www.wbetting.co.uk

orlen